LAKSEHYTTA
Ligger et steinkast unna fjorden med fjorden og Fredsvikelva som nærmeste nabo. Her kan du ta med stolen til fjæra eller sette deg på en stein og la vannet strømme mellon tærne.
Her opplever du en rolig naturnær atmosfære og de eneste naboene du ser fra terassa er de på andre siden av fjorden. Med andr ord en fantastisk utsikt.
I laksehytta er det plass til 7 personer, fordelt på 2 soverom og en hems. Se på bildene.
Et perfekt sted for kos og ro alene, eller med familie og venner. Et flott utgangspunkt for å slappe av fra hverdagen og oppleve eventyr.
Denne koselige hytta tilbyr alt for en uforglemmelig ferie. Komfortable senger, dusj, gulvvarme, internett, et fullt utstyrt kjøkken og et stort spisebord.
Et rom har en dobbeltseng som kan deles opp i to enkeltsenger. I det andre rommet er det en køyeseng med madrassbredde 150cm under og 90cm over. På hemsen er det to 75cm madrasser.
Fullt utstyrt for sportsfiskere, jegere og turgåere, tilbyr denne hytta et ideelt utgangspunkt. En sofakrok med to stresslesser sørger for koselige timer eller avslappende kvelder med TV-titting.
Fryser, støvsuger, skotørker tilgjengelig for deg i bod. Ønsker en å vaske klær kan en benytte seg av vaskemaskinen i snitæranlegget på campingen
Inkludert i prisen:
– Rent sengetøy
– Håndklær
– Kaffe, te, krydder og matoljer mm.
– Parkering foran hytta
– Toalettpapir
– Internett
– TV og Chromecast
Hva vi også tilbyr:
– Dagligvarehandel før ankomst
– Badestamp på terassen
– Etter avtale kan vi ta med middag til hytta
– Når det er mulig, imøtekommer vi individuelle behov, vennligst spør
På terrassen med hagemøbler, solsenger og bålanne kan du se niser, hval og nordlys eller bare lytte til bruset fra elven som renner ut i havet rett ved hytta. Et spesielt øyeblikk er når solen går ned i horisonten i fjorden. Utrolig å oppleve alt dette i fra badestampen med minerlarikt vann fra fjorden.
Hytta har vi kalt Laksehytta, for fra hytten kan du av og til se se laks og ørret hoppe i vannet, på vei for å gyte i lakseelvene Driva og Usma. Flere ville dyr kan sees spesielt i de tidlige morgentimene.
Velkommen!
PS: Laksehytta egner seg like godt for forbipasserende turister som for en kombinasjon av ferie og jobb.